Wykombinuj most na Politechnice Gdańskiej
25842
post-template-default,single,single-post,postid-25842,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wykombinuj most na Politechnice Gdańskiej

Wykombinuj most na Politechnice Gdańskiej

Nasze dziewczyny zwyciężyły w kategorii „Najpiękniejszy most”.
W głównej kategorii pokonały wszystkie drużyny ze szkół średnich i pięć zespołów w politechnik!!! Nasz most w próbie wytrzymałościowej wytrzymał 400 niutonów tj 40 kilogramów!!!
W dniach 10 -12 maja dziewczyny z klasy III TL brały udział w ogólnopolskim konkursie wyKOMBinuj mOst na Politechnice Gdańskiej.
Zasady konkursu były następujące: trzyosobowe drużyny mały za zadanie zbudować most o rozpiętości przęsła 100 cm mając do dyspozycji jedynie 9 ryz papieru A0 i 1 litr kleju polimerowego. Ekipy mały siedem godzin na skonstruowanie modelu, który następnie oceniany był według ustalonych kryteriów. Brane pod uwagę były nośność konstrukcji (zmierzona za pomocą maszyny wytrzymałościowej Zwick) oraz jej masa.
Brawo dziewczyny!!! Życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii 🙂

http://zspskorcz.pl/portfolio_page/wykombinuj-most/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content