Bezpłatne szkolenia dla kobiet z samoobrony
25844
post-template-default,single,single-post,postid-25844,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Bezpłatne szkolenia dla kobiet z samoobrony

Bezpłatne szkolenia dla kobiet z samoobrony

Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji i Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Szkolenia z doświadczonymi żołnierzami – instruktorami odbywać się będą w wybrane soboty i niedziele wiosną i latem
w parkach miejskich, na plażach, w ośrodkach sportu i rekreacji na terenie całej Polski.

UWAGA

Na terenie administrowanym przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Gdańsku projekt odbędzie się w wyznaczonych terminach:

27 i 28 maja  2023 r. – teren Kościerskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

w Kościerzynie w Parku im. Romualda Wołodźki – Kąpielisko miejskie, Jezioro Gałęźne.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content