Pożegnanie klas maturalnych
25826
post-template-default,single,single-post,postid-25826,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Pożegnanie klas maturalnych

Pożegnanie klas maturalnych

28 kwietnia był ostatnim dniem zajęć dydaktycznych dla klas maturalnych.  Absolwenci, z rąk pana dyrektora odebrali świadectwa ukończenia szkoły.  Był to też czas podziękowań i wyróżnień za wyniki w nauce, działalność sportową, krwiodawstwo czy pracę na rzecz szkoły.  Nie zabrakło też podziękowań dla wychowawców i nauczycieli.  Niespodzianką dla absolwentów była cześć artystyczna przygotowana przez klasy III pod opieką wychowawców.  Maturzystom życzymy powodzenia na egzaminach i w dorosłym życiu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

http://zspskorcz.pl/portfolio_page/pozegnanie-klas-maturalnych/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content