Lekcja z ZUS
25621
post-template-default,single,single-post,postid-25621,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Lekcja z ZUS

Lekcja z ZUS

8 listopada uczniowie klas II TE, III TE i IV TEp  uczestniczyli w warsztatach przeprowadzonych przez pracownicę  ZUS  z Gdańska, koordynatorkę do spraw edukacji.  Warsztaty są częścią projektu „Lekcje z ZUS”, a tematem spotkania była : lekcja 4 E – ZUS, czyli firma pod ręką.  Po ukończonych warsztatach uczniowie biorący udział w projekcie otrzymali upominki.  Warsztaty poprzedziły lekcje  poprowadzone przez panią Agnieszkę Kryłę.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content