Wycieczka klasy III TL do Wrocławia
25297
post-template-default,single,single-post,postid-25297,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka klasy III TL do Wrocławia

Wycieczka klasy III TL do Wrocławia

W dniach od 5 do 7 października klasa III Technikum Logistycznego uczestniczyła w wycieczce do Wrocławia. Miała okazję zwiedzić to pięknie i ciekawe miasto oraz najciekawsze miejsca m.in. Skytower, Panoramę Racławicką, Ostrów Tumski z latarnikiem zapalającym latanie, Hydropolis, Zoo z Afrykarium. Uczniowie uczestniczyli również w spektakularnym multimedialnym pokazie fontann przy Hali Stulecia i odpoczywali aktywnie w aquaparku. Na ostatni dzień wycieczki zaplanowany został pobyt w Akademii Wojsk Lądowych we Wrocławiu, gdzie młodzież mogła przekonać się jak rzeczywiście wygląda życie uczących się na tej wojskowej uczelni.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content