Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej
25005
post-template-default,single,single-post,postid-25005,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej

Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej

Informacja o otrzymaniu dotacji celowej z Ministerstwa Obrony Narodowej przez Powiat Starogardzki będący organem prowadzącym Zespołu Szkół Ponadpodstawowych  w Skórczu

 

Ministerstwo Obrony Narodowej wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Starogardzie Gd. wspiera finansowo klasy mundurowe w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu.

W ramach pilotażowego programu wspierania szkół ponadpodstawowych prowadzących piony „Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych” Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Skórczu otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Obrony Narodowej na wyposażenie uczniów „ klasy mundurowej” na zakup indywidualnego pakietu  wyposażenia ucznia  OPW w roku szkolnym 2021/2022.

Na mocy podpisanej umowy, w dniu 21 kwietnia  2022 r. szkoła otrzymała  z Ministerstwa Obrony Narodowej kwotę 31680,00 zł, co stanowi 80% kwoty potrzebnej do sfinansowania zadania. Całkowity koszt realizacji zadania wynosi 39600,00 zł  na zakup indywidualnego pakietu  wyposażenia ucznia OPW dla 30 uczniów przy czym cenę pakietu umundurowania dla jednego ucznia ustala się na kwotę maksymalną  1.320,00 zł.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content