Wymiana logistyków ze szkołą ze Szczecinka
24990
post-template-default,single,single-post,postid-24990,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wymiana logistyków ze szkołą ze Szczecinka

Wymiana logistyków ze szkołą ze Szczecinka

16 maja w ramach wymiany uczniów między klasami III Technikum logistycznego przyjechała do nas grupa uczniów z Zespołu Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku  wraz
z opiekunem panią Joanną Donorowicz.

Projekt rozpoczął się ogniskiem integracyjnym. W kolejnym dniu uczniowie zwiedzili średniowieczny zamek w Gniewie. W środę odbyła  się wycieczka do Gdańska. Zwiedzanie tego pięknego miasta zostało zapoczątkowane w Muzeum II Wojny Światowej, kolejnym punktem programu  był taras widokowy w Europejskim Centrum Solidarności z którego  rozpościera się widok na tereny dawnej Stoczni Gdańskiej im. Lenina, gdańska starówka,
a na zakończenie wizyta na  Westerplatte. W czwartek cała grupa odwiedziła  firmę transportową  Kurowscy sp. z o.o., dzięki czemu uczniowie mogli przekonać się jak wygląda praca spedytora w prawdziwym życiu oraz jakie są jej wady i zalety.

Drugi tydzień wymiany to wizyta grupy naszych uczniów wraz z opiekunem panią Grażyną Mechlińską w szkole w Szczecinku. Podczas tego pobytu nasi uczniowie mieli okazję odwiedzać różne miejsca oraz spędzać wspólnie niezapomniane chwile. Poszczególne punkty programu to rajd rowerowy wokół jeziora, ognisko integracyjne, seans kinowy oraz  gra miejska, a także wizyta w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, Papugarni i Play Parku w Koszalinie oraz w zakładzie produkcyjnym „Oryginalny Sok”.
Nie zabrakło również wzajemnego uczestnictwa na  lekcjach w obu szkołach.

Te wspólnie spędzone dwa tygodnie to ciekawe doświadczenie oraz intensywnie spędzony czas dla wszystkich uczestników wymiany.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content