Wyjazd do Warszawy i zwiedzanie Sejmu RP
24971
post-template-default,single,single-post,postid-24971,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wyjazd do Warszawy i zwiedzanie Sejmu RP

Wyjazd do Warszawy i zwiedzanie Sejmu RP

30 maja grupa młodzieży z klas pierwszych (pod opieką pana Grzegorza Piotrowskiego)  uczestniczyła w wycieczce do Warszawy, w czasie której zwiedziła Sejm RP oraz złożyła kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza.

Serdeczne podziękowania dla pana posła Kazimierza Smolińskiego z Tczewa 🙂

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content