Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów
24819
post-template-default,single,single-post,postid-24819,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

Zakończenie roku szkolnego dla maturzystów

29 kwietnia  pożegnaliśmy klasy maturalne. Uroczystość rozpoczęła się msza świętą w kościele w Skórczu, którą w intencji tegorocznych absolwentów odprawił ks. Stanisław Mejer. Po mszy zaproszeni goście,  dyrekcja, nauczyciele, rodzice oraz  tegoroczni maturzyści  uczestniczyli w uroczystym apelu w sali gimnastycznej.  Nie zabrakło nagród i  podziękowań.  Humorystyczną część artystyczną przygotowały klasy pierwsze pod opieką swoich wychowawców. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content