Jasełka i rozdanie nagród w konkursach
24691
post-template-default,single,single-post,postid-24691,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Jasełka i rozdanie nagród w konkursach

Jasełka i rozdanie nagród w konkursach

17 grudnia, w ostatni dzień stacjonarnych zajęć roku 2021 odbyły się tradycyjne jasełka przygotowane przez  panią Ewę Szwochę i księdza Stanisława Mejera. Jasełka poprzedziło wręczenie nagród w konkursach przedmiotowych, artystycznych  i zawodach sportowych.

Oprawę muzyczną uroczystości uświetnił chór szkolny pod dyrekcją pani Pauliny Rękiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content