Uroczyste ślubowanie klas pierwszych
24583
post-template-default,single,single-post,postid-24583,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych

10 listopada, w wigilię Narodowego Święta Odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie klas pierwszych złożyli  ślubowanie. Na uroczystość przybyło wielu gości : przedstawiciele starostwa powiatowego, jednostki wojskowej,  miasta, gminy, Kuratorium Oświaty i Wychowania,  okolicznych placówek oświatowych.  Nie zabrakło też rodziców, dziadków, rodzeństwa i przyjaciół młodych kadetów. Uroczystość poprowadził pan płk Wiesław Rutkowski.  Po ceremonii na placu targowym zaproszeni gości i uczniowie mieli okazję obejrzeć montaż słowno –  muzyczny w sali gimnastycznej. W czasie ciekawej retrospekcji  młodzi aktorzy z klas trzecich przypomnieli wiele wydarzeń historycznych związanych z „polską drogą do niepodległości” . Oprawę muzyczną przedstawił szkolny chór.  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości w galerii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content