Maria Gosz i Alicja Cejer laureatkami konkursów w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego
24377
post-template-default,single,single-post,postid-24377,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Maria Gosz i Alicja Cejer laureatkami konkursów w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

Maria Gosz i Alicja Cejer laureatkami konkursów w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego

Miło nam poinformować, że  Maria Gosz została laureatką konkursu wokalnego  w ramach XIII Festiwalu Twórczości Kociewskiej im. Romana Landowskiego, który odbył się  w OPP w Starogardzie Gdańskim w dniu 29 września.  Opiekunem laureatki jest pani Bogumiła Fiałkowska.

Kolejną laureatką, tym razem konkursu fotograficznego, w ramach tego samego festiwalu została  Alicja Cejer, której opiekunem jest pani Ewa Szwocha.

Gratulacje dla laureatek i ich opiekunek .

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content