Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej”
24322
post-template-default,single,single-post,postid-24322,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej”

Narodowe Czytanie „Moralności pani Dulskiej”

10 września 2021 nasza szkoła uczestniczyła w Narodowym Czytaniu „Moralności pani Dulskiej”.  Uczniowie klas technikum, pod opieką pani Ewy Szwochy i pana Grzegorza Piotrowskiego czytali   fragmenty  tragifarsy Gabrieli Zapolskiej.  Oprócz ciekawych interpretacji tekstu nie zabrakło też odpowiednich stylizacji, stosownych do ówczesnego  mieszczańskiego klimatu.    

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content