Dzień sportu w Szkole branżowej
24028
post-template-default,single,single-post,postid-24028,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Dzień sportu w Szkole branżowej

Dzień sportu w Szkole branżowej

W dniu 24 czerwca 2021 roku w Szkole Branżowej odbył się Szkolny Dzień Sportu. Młodzież brała udział w rozgrywkach sportowych ( piłka nożna, piłka siatkowa, bulle, przeciąganie liny, zumba…). Każdy mógł spróbować swoich sił w różnych konkurencjach sportowych a przy tym miło i aktywnie spędzić czas. Tego dnia panowała przyjemna oraz przyjazna atmosfera, wszyscy świetnie się bawili, jednocześnie ze sobą rywalizując.

Czekamy na kolejny Dzień Sportu w przyszłym roku szkolnym.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content