Zajęcia pod czujnym okiem żołnierzy.
20850
post-template-default,single,single-post,postid-20850,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zajęcia pod czujnym okiem żołnierzy.

Zajęcia pod czujnym okiem żołnierzy.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas drugich po okiem instruktorów z jednostki patronackiej przeszli szkolenie w posługiwaniu się sprzętem i indywidualnymi środkami ochrony przed skażeniami. Dziękujemy żołnierzom z Pułku Wsparcia Dowodzenia Dowództwa Wielonarodowej Dywizji Północny- Wschód z Elbląga za przeprowadzenie bardzo interesujących zajęć.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content