materiały i przybory pomocnicze, z których mogą̨ korzystać́ zdający klasy III
16959
post-template-default,single,single-post,postid-16959,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

materiały i przybory pomocnicze, z których mogą̨ korzystać́ zdający klasy III

materiały i przybory pomocnicze, z których mogą̨ korzystać́ zdający klasy III

Komunikat dyrektora CKE z 7 maja 2021 r. w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą̨ korzystać́ zdający w części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec-lipiec 2021 r. klasy II

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content