Reprezentacja naszej szkoły w finale centrlanym zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze -2020”
15986
post-template-default,single,single-post,postid-15986,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Reprezentacja naszej szkoły w finale centrlanym zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze -2020”

Reprezentacja naszej szkoły w finale centrlanym zawodów sportowo-obronnych „Sprawni jak żołnierze -2020”

Reprezentacja dziewcząt pod opieką pana Tadeusza Dzikiego reprezentowała województwo pomorskie  w ogólnopolskich   XLIII Zwodach Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2020”, które odbyły  się w Bornym Sulinowie.  Gratulujemy uczestniczkom  !

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content