Konkurs fotograficzny
15984
post-template-default,single,single-post,postid-15984,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny

Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym poświęconym tematyce unijnej pn. „Tu jest moje miejsce – Pomorskie!”. Konkurs ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców województwa pomorskiego na zmiany, jakie nastąpiły na obszarach wiejskich, dzięki wykorzystaniu funduszy unijnych a także stworzenie możliwości zaprezentowania oraz ukazania wpływu Unii Europejskiej na rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny obszarów wiejskich województwa. Konkurs fotograficzny adresowany jest do mieszkańców województwa pomorskiego w podziale na dwie kategorie wiekowe:

· dzieci i młodzież (w wieku 12-18 lat),

· osoby pełnoletnie (powyżej 18 roku życia).

Zdjęcie należy przesłać na adres: ksow@pomorskie.eu w terminie do 15 października 2020 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWP www.dprow.pomorskie.eu w zakładce konkurs fotograficzny.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zachęcam do udziału w konkursie!

 

Pozdrawiam

Monika Kopiecka

Jednostka Regionalna Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich

Departament Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich

ul. Augustyńskiego 2, 80-819 Gdańsk

tel. 58 32 68 753; faks 58 32 68 673

www.dprow.pomorskie.eu

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content