Funkcjonariusze zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji
15953
post-template-default,single,single-post,postid-15953,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Funkcjonariusze zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji

Funkcjonariusze zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji

Starogard Gdański – Funkcjonariusze zachęcają do wstąpienia w szeregi Policji.

„Zostań jednym z nas” – pod takim hasłem policjanci ze Starogardu Gdańskiego propagowali swój zawód wśród uczniów technikum o profilu wojskowym w Skórczu. Funkcjonariusze zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi swojej formacji.

4 marca br. starogardzcy policjanci spotkali się z uczniami technikum o profilu wojskowym w Skórczu. Podczas wspólnych zajęć funkcjonariusze propagowali swój zawód.

Była to doskonała okazja, aby porozmawiać z młodzieżą o dalszych planach na przyszłość. W krótkich materiałach wideo funkcjonariusze przedstawili strukturę Policji oraz pokazali w jaki sposób przebiega proces rekrutacji oraz test sprawności fizycznej. Policjanci opowiadali o codziennej służbie, mówili o jej zaletach, a także zachęcali do wstąpienia w szeregi tej formacji. Uczniowie zainteresowani służbą w Policji, zadawali dodatkowe pytania oraz rozmawiając z funkcjonariuszami wyjaśniali swoje wątpliwości.

Na zakończenie spotkania przedstawiciele Komendy Powiatowej w Starogardzie Gdańskim rozdali swoim słuchaczom ulotki zawierające szczegółowe informacje o rekrutacji do służby. W spotkaniach z policjantami, uczestniczyło łącznie około 100 uczniów z klas mundurowych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Skórczu.

LINK DO FILMU: https://youtu.be/ZRnDjIMDIWw

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content