Zaproszenie do konkursu
15946
post-template-default,single,single-post,postid-15946,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zaproszenie do konkursu

Zaproszenie do konkursu

Zapraszamy uczniów klas mundurowych do udziału w kolejnych edycjach konkursów policjanci i żołnierze w służbie historii.
Szanse na wygarną się zwiększyły. Teraz można przystąpić do obu konkursów jednocześnie.
 
W 2020 roku przypada okrągła rocznica Bitwy Warszawskiej i Zbrodni Katyńskiej dlatego konkursy będą miały wyjątkowy charakter.  
 
Laureaci jak co roku wezmą udział w zagranicznych wyjazdowych seminariach edukacyjnych.
 
W poprzednich latach młodzi żołnierze i policjanci oddawali hołd swym bohaterom na cmentarzach w Miednoje Katyniu, Bykowni pod Kijowem, we Lwowie i pod Monte Cassino. Mieli okazję zobaczyć starożytne mury Werony ale także kopuły Soboru Wasyla Błogosławionego w Moskwie.
 
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym regulaminem konkursów, gdyż pojawiły się w nim drobne zmiany.
Jeżeli planujecie udział w konkursie żołnierskim to wybierzcie bohatera, którego służba może być dla was wzorem. Nie ma tematycznej edycji.
 
Podobnie jak w poprzednich latach można zgłaszać swoje prace przez cały czas trwania konkursu, jednak tylko zespoły zarejestrowane, które poprawnie wypełnia formularz z danymi do 19 grudnia 2019 roku, mogą liczyć na udział w warsztatach.
 
Instrukcja jak poprawnie się zarejestrować jest na stronach konkursów.
Pamiętajcie aby przejść cały proces rejestracji do końca i zapisać dane w wersji roboczej. Wówczas formularz trafi do nas.
W razie problemów z rejestracją na stornie proszę o kontakt.
mateusz.marek@ipn.gov.pl
 
 
https://liblink.pl/l2JA5m2eTx

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content