Gra terenowa
15942
post-template-default,single,single-post,postid-15942,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Gra terenowa

Gra terenowa

W czwartek 7 listopada piątka naszych uczniów wzięła udział w Grze Terenowej organizowanej przez Ognisko Pracy pozaszkolnej i Młodzieżową Radę Powiatu. Gra była częścią projektu „Ecoology”, który realizuje nasza Rada, dofinansowanego przez Europejski Korpus Solidarności.

Zadaniem uczestników było znalezienie 10 punktów orientacyjnych i 3 zadaniowych. Nasi uczniowie najlepiej poradzili sobie z odnalezieniem wszystkich miejsc i jako pierwsi powrócili na metę. Gratulujemy!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content