WYRÓŻNIENIE Fotowoltaicznych Wojowniczek w ogólnopolskim konkursie „POSTAW NA SŁOŃCE”
15931
post-template-default,single,single-post,postid-15931,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

WYRÓŻNIENIE Fotowoltaicznych Wojowniczek w ogólnopolskim konkursie „POSTAW NA SŁOŃCE”

WYRÓŻNIENIE Fotowoltaicznych Wojowniczek w ogólnopolskim konkursie „POSTAW NA SŁOŃCE”

 

Reportaż filmowy stworzony przez uczennice drugiej klasy Technikum Logistycznego pod kierunkiem Pani Joanny Parol, został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie poświęconym odnawialnym źródłom energii. Jest to duży sukces, ponieważ w konkursie tym startowały aż 243 zespoły z całej Polski.

Celem konkursu „Postaw na Słońce”  Fundacji Banku Ochrony Środowiska, było upowszechnienie wiedzy na temat korzyści środowiskowych i ekonomicznych, jakie daje wykorzystanie odnawialnych źródeł energii (OZE), a w szczególności ogniw fotowoltaicznych. Konkurs ten trwał od października 2018 roku i podzielony był na dwa etapy, w których m.in. należało wykazać się znajomością problematyki OZE w lokalnym środowisku przez odwiedzanie  wybranych instytucji, firm, prosumentów i ostatecznie stworzyć reportaż filmowy.

Film który stworzyły dziewczyny wraz z opiekunem Joanną Parol, nawiązuje do zeszłorocznego powiatowego konkursu #STOPSMOG i jest obecnie wykorzystywany w lokalnej kampanii promującej odnawialne źródła energii.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content