Wycieczka do Zakopanego
15914
post-template-default,single,single-post,postid-15914,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka do Zakopanego

Wycieczka do Zakopanego

W dniach od 1 czerwca do 5 odbyła się szkolna wycieczka do Zakopanego. Nocowaliśmy w super ośrodku wypoczynkowym, gdzie serwowano pyszne jedzenie, a do dyspozycji mieliśmy nawet basen. Zwiedziliśmy Gubałówkę, Schronisko Murowaniec i Rusinową Polanę. Wszędzie widoki zapierające dech w piersiach. Ostatniego dnia zaszaleliśmy w Energylandii w Zatorze.  Gdzie by tu jechać w przyszłym roku…?

 Anna Netka – Chojnacka

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content