Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych
15902
post-template-default,single,single-post,postid-15902,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych

Zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych

26 kwietnia 2019 r. pożegnaliśmy absolwentów dwóch klas maturalnych Technikum Logistycznego i Technikum Żywienia. Tegoroczną najlepsza absolwentką została Daria Zaborowska z klasy IV TL. Pan dyrektor Tomasz Piechowski wręczył nagrody za osiągnięcia sportowe, konkursy przedmiotowe i krwiodawstwo. Jednak rekordową liczbę nagród otrzymał Andrzej Łaski, który przez cztery lata bardzo aktywnie uczestniczył w życiu szkoły. Nie zabrakło podziękowań dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły , rodziców oraz pamiątkowych zdjęć z wychowawcami. Od 6 maja egzaminy maturalne. Życzymy powodzenia !

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content