Finał konkursu logistycznego na WSAiB
15898
post-template-default,single,single-post,postid-15898,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Finał konkursu logistycznego na WSAiB

Finał konkursu logistycznego na WSAiB

13 uczniów z naszej szkoły zakwalifikowało się do finału VII Konkursu Logistycznego, organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni. O główną nagrodę tj. indeks uczelni oraz darmowy pierwszy semestr studiów, ubiegało się blisko 300 uczniów z 26 szkół z całej Polski.

Po teście uczniowie mogli wysłuchać ciekawych prelekcji logistyków-praktyków: o wypadku statku MSC Zoe w kontekście ewentualnej awarii wspólnej – Arnold Laskowski i Joanna Bielińska z ATC Cargo S.A., „Trzy słowa o spedycji” – Izabela Wardach z Northgate Logistics oraz „Jak zarobić, aby się nie narobić?” – Mikołaj Ptak, wykładowca WSAiB, manager dystryktu Coca Cola.

Joanna Parol

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content