Finał Konkursu Europejskiego
15899
post-template-default,single,single-post,postid-15899,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Finał Konkursu Europejskiego

Finał Konkursu Europejskiego

W dniu 2 kwietnia 2019 r. 6 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Finale Konkursu Europejskiego, który odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni. Oprócz części konkursowej uczniowie wzięli udział w prelekcji i warsztatach poświęconych integracji Europejskiej i roli języka angielskiego w pokonywaniu barier kulturowych. 

Najwyższą liczbę punktów 12/20 uzyskał Michał Polakowski z klasy IITL.

Gratulacje!!!

Izabela Zalewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content