Powiatowe Eliminacje Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
15896
post-template-default,single,single-post,postid-15896,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Powiatowe Eliminacje Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Powiatowe Eliminacje Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

26 marca w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w  Starogardzie Gdańskim odbyły się Powiatowe Eliminacje Pomorskiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym. Miło nam poinformować, że reprezentacja naszej szkoły w składzie : Szymon Miklasiewicz, Michał Polakowski i Andrzej Łaski zajęła III miejsce. Dodatkowo Michał Polakowski zdobył II miejsce w klasyfikacji indywidualnej i będzie reprezentował powiat starogardzki w etapie wojewódzkim . Gratulujemy uczestnikom i opiekunowi panu Grzegorzowi Piotrowskiemu.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content