Olimpiada Przedsiębiorczości
15885
post-template-default,single,single-post,postid-15885,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Olimpiada Przedsiębiorczości

Olimpiada Przedsiębiorczości

Wzorem lat ubiegłych 27 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnych eliminacjach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasło przewodnie tegorocznej Olimpiady to: „Trendy na rynku kapitałowym”. Uczniowie w ciągu godziny udzielali odpowiedzi na 50 pytań testowych o zróżnicowanym stopniu trudności. Dzięki Olimpiadzie jej uczestnicy na bieżąco weryfikują swoją wiedzę, rozwijają nowe umiejętności, wzmacniają postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz rozwijają kompetencje społeczne.  

Wszystkim uczestnikom Olimpiady dziękujemy za udział i życzymy zakwalifikowania się do eliminacji okręgowych.

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content