Mikołajkowy turniej piłki halowej chłopców
15884
post-template-default,single,single-post,postid-15884,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Mikołajkowy turniej piłki halowej chłopców

Mikołajkowy turniej piłki halowej chłopców

5 grudnia 2018 odbył się MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ CHŁOPCÓW. Do turnieju zgłosiły się trzy drużyny. Po zaciętej i wyrównanej walce przewagą bramek zdobytych zwyciężyła drużyna z I kl. SB, drugie miejsce zajęła drużyna kl. I TE, TL, a trzecie miejsce kl. III TL.

                                                         Tadeusz Dziki

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content