Mikołajkowy podarunek.
15883
post-template-default,single,single-post,postid-15883,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Mikołajkowy podarunek.

Mikołajkowy podarunek.

Wzorem lat ubiegłych w Mikołajki grupa członków naszego Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka” udała się do Starogardu Gdańskiego. Celem wyjazdu było oczywiście oddani krwi. Tym razem mikołajkowy prezent był przeznaczony dla Natalii Reszczyńskiej, uczennicy jednej ze szkół średnich w Pruszczu Gdańskim. Sześciu osobom udało się oddać krew. Dziękujemy paniom z ze stacji krwiodawstwa za przesympatyczną obsługę, a Natalii życzymy zdrowia 🙂 

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content