Film edukacyjny „Sezon na wilka”
15877
post-template-default,single,single-post,postid-15877,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Film edukacyjny „Sezon na wilka”

Film edukacyjny „Sezon na wilka”

 
Projekt Północny ekopomocnik Wilki – edukacja ekologiczna czyli film edukacyjny Sezon na wilka jest próbą zmierzenia się ze stereotypem groźnego, krwiożerczego drapieżnika.  Partnerem w realizowanym zadaniu jest Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, a cały projekt współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Do współpracy zaproszono  biologów i leśników.

 
Film  Sezon na wilka ma być próbą pokazania rzeczywistej roli tego zwierzęcia w lasach i jego zachowań oraz wskazówką – co robić, gdy spacerując po lesie natkniemy się na tego wyjątkowego drapieżnika oraz dokąd pójść, gdy wilk zaatakuje nasze stado.
 
Poniżej znajdziecie  linki do filmu na stronie  www.polnocna.tv oraz na kanale YouTube.
 

https://www.youtube.com/watch?v=_0U73brOlo0&t=153s

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content