Warsztaty kulinarne ze zdrowego odżywiania
15865
post-template-default,single,single-post,postid-15865,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Warsztaty kulinarne ze zdrowego odżywiania

Warsztaty kulinarne ze zdrowego odżywiania

W październiku uczniowie klasy gastronomicznej ze Smętowa wraz z opiekunem Panią Hanną Lewińską udali się do Publicznego Przedszkola w Lubichowie w celu przeprowadzenia warsztatów ze zdrowego odżywiania. Dzieci 4-5 letnie pod opieką naszych uczniów przygotowywały zdrowe sałatki, wyciskali sok ze świeżych owoców i warzyw oraz robili kanapki. Dzieci były zadowolone a nauczyciele zapraszają naszych uczniów na kolejne spotkanie. 

Kinga Knasiak II TL

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content