Wszystkich Świętych
15863
post-template-default,single,single-post,postid-15863,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wszystkich Świętych

Wszystkich Świętych

W listopadzie często wspominamy naszych bliskich zmarłych. Modlimy się, odwiedzamy cmentarze i porządkujemy groby. Przed uroczystością Wszystkich Świętych uczniowie klasy I TE razem z wychowawczynią panią Anną Netką – Chojnacką porządkowała groby, zapalała znicze na grobach nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Nie zabrakło też modlitwy za zmarłych, którą poprowadził pan Zygfryd Anhalt.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content