Dzień Dawcy Szpiku
15859
post-template-default,single,single-post,postid-15859,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Dzień Dawcy Szpiku

Dzień Dawcy Szpiku

25 października po raz drugi w naszej szkole odbyła się ogólnopolska akcja #KOMÓRKOMANIA. Nie jest to moda na lepszy model telefonu, ale moda na ratowanie czyjegoś życia. Już od wczesnych godzin porannych grupa wolontariuszy pod opieką pani Karoliny Pater rozpoczęła pracę. Na szkolnych korytarzach pojawiły się balony i czerwone chorągiewki w taki sposób, alby każdy odnalazł drogę do sali nr 11, w której odbywała się rejestracja dawców. Dzięki pracy wolontariuszy udało się zarejestrować dwudziestu nowych dawców. Akcja została zorganizowana pod patronatem Fundacji DKMS – pokonajmy nowotwory krwi.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content