Wycieczka do Fromborka i Elbląga
15857
post-template-default,single,single-post,postid-15857,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wycieczka do Fromborka i Elbląga

Wycieczka do Fromborka i Elbląga

2 października ponad trzydziestoosobowa grupa uczniów naszej szkoły wraz z opiekunami, uczestniczyła wycieczce do Fromborka połączonej z uroczystościami w elbląskiej jednostce . W mieście Mikołaja Kopernika kadeci klas wojskowych obejrzeli seans w miejscowym planetarium oraz zwiedzili wystawę medyczną w pobliskim Szpitalu Św. Ducha. Kolejnym punktem wycieczki były uroczystości w elbląskiej jednostce, których głównym gościem był pan minister Mariusz Błaszczak. Nie zabrakło też tradycyjnej grochówki i pamiątkowego zdjęcia z panem ministrem.   Dziękujemy żołnierzom z Elbląga za bardzo miłe i życzliwe przyjęcie.

 Relacja z uroczystości w jednostce z galerią zdjęć 

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content