„Poligon” – otrzęsiny klas pierwszych
15852
post-template-default,single,single-post,postid-15852,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

„Poligon” – otrzęsiny klas pierwszych

„Poligon” – otrzęsiny klas pierwszych

21 września w sali gimnastycznej odbyły się otrzęsiny klas pierwszych, które przygotowały klasy drugie ze swoimi wychowawcami. Tematem tegorocznej imprezy był „Poligon” . Trzy klas rywalizowały ze sobą w różnych konkurencjach. Nie zabrakło musztry, czyszczenia butów, mierzenia sali zapałkami czy toru przeszkód. Jednak najbardziej podobały się dwie konkurencje: kamuflaż swojego wychowawcy i projektowanie czołgu przy pomocy dwóch krzeseł, dwóch rolek papieru toaletowego i kartonu. Po bardzo wyrównanej rywalizacji wygrała klasa I TE przed Szkołą Branżową i klasą I TL . Uczestnicy imprezy otrzymali pamiątkowe dyplomy, prezenty oraz słodycze.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content