Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019
15846
post-template-default,single,single-post,postid-15846,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Wszystko co dobre szybko się kończy… W błyskawicznym tempie minęły tegoroczne słoneczne wakacje. 3 września mszą świętą w kościele parafialnym w Skórczu i apelem przed budynkiem szkolnym rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na uroczystość szkolną przybyli zaproszeni goście : pan Kazimierz Chyła (wicestarosta Powiatu Starogardzkiego i absolwent naszej szkoły) oraz pan Jerzy Komorowski (naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Powiatu Starogardzkiego) . Nie zabrakło też nauczycieli, rodziców i uczniów, szczególne tych z klas pierwszych, których serdecznie przywitał dyrektor szkoły pan Tomasz Piechowski.

Miłym akcentem apelu było wręczenie nagrody dla grupy uczniów naszej szkoły, którzy wygrali konkurs na film nakręcony w ramach projektu # STOPSMOG. Uczniowie pod opieką pani Joanny Parol otrzymali atrakcyjne nagrody ( jedną z nich jest wycieczka do Wrocławia) . Gratulacje dla nagrodzonych kadetów i ich opiekunki J

Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom oraz wszystkim uczniom naszej szkoły życzę dobrego i spokojnego roku szkolnego 2018/2019.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content