Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018
15844
post-template-default,single,single-post,postid-15844,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

22 czerwca zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Na uroczysty apel w sali gimnastycznej przybyli zaproszeni goście : pan Kazimierz Chyła (wicestarosta Powiatu Starogardzkiego i absolwent szkoły) oraz pani Monika Gawryś przedstawicielka firmy Volvo Group Truck Center w Pruszczu Gdańskim. Nie zabrakło także nauczycieli, rodziców i uczniów, którzy wyczekiwali na ten dzień całe 10 miesięcy. Pierwszą część apelu wypełniło pożegnanie klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, która kończyła swój kolejny etap nauki. Najlepszą absolwentką tej szkoły została Aleksanda Alfuth , która otrzymała świadectwo z wyróżnieniem. W drugiej części pani Marzena Torbicka, pełniąca obowiązki dyrektora, wręczyła nagrody i świadectwa z wyróżnieniem najlepszym uczniom. Najwyższą średnią w szkole   5, 24 uzyskała Julita Szablewska z klasy I TE. Nie zabrakło też nagród i dyplomów za najlepszą frekwencję, udział w konkursach, osiągnięcia sportowe, pracę w szkolnym chórze i aktywność w środowisku szkolnym.

Na koniec części oficjalnej miało miejsce jeszcze jedno wydarzenie, pożegnanie dwojga nauczyli : pani Małgorzaty Bielińskiej – Bujnowskiej i pana Ryszarda Różyckiego.

Uroczystość zakończyła się krótką częścią artystyczną przygotowaną przez klasy pierwsze razem swoimi wychowawcami : panią Emilią Filarską i panią Edytą Staniszewską oraz występem szkolnego chóru , pod dyrekcją pani Pauliny Rękiewicz.

W imieniu Dyrekcji szkoły życzę wszystkim nauczycielom, pracownikom i uczniom słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu 🙂

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content