Konkurs „High School Business Challenge”
15842
post-template-default,single,single-post,postid-15842,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Konkurs „High School Business Challenge”

Konkurs „High School Business Challenge”

Ogólnopolski konkurs drużynowy High School Business Challenge jest skierowany do uczniów, którzy pasjonują się biznesem, przedsiębiorczością, finansami i szeroko pojętą ekonomią. Biorą w nim udział 3-5 osobowe zespoły i rozwiązują zadania o formule case study, przedstawiające realne przypadki biznesowe. Pięć uczennic z kl. II TL rozwiązywało zadania ekonomiczne o zróżnicowanym stopniu trudności. Niestety nie zakwalifikowały się do następnego etapu. Mimo tego, konkurs ten był dla nich wspaniałą i ciekawą lekcją ekonomii.

Dorota Świrbutowicz

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content