„Bezpieczni na drodze”
15829
post-template-default,single,single-post,postid-15829,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

„Bezpieczni na drodze”

„Bezpieczni na drodze”

W dniu 21 maja  2018 r. po raz kolejny młodzież naszej szkoły wzięła udział w programie profilaktyczno-edukacyjnym „Bezpieczni na drodze”. Jest on adresowany do uczniów klas pierwszych i drugich szkół powiatu Starogardzkiego i przeprowadzany w okresie przedwakacyjnym. Poprzez pokazywanie i omawianie skutków wypadków drogowych oraz ich wpływu na dalsze życie ich uczestników młodzież uczyć się bezpiecznego zachowania się na drodze. Wykład poprowadził pan Włodzimierz Roznerski- doświadczony specjalista ratownictwa medycznego. Dziękujemy za ciekawie poprowadzone zajęcia.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content