Obrona doktoratu pana Artura Mazurowskiego – absolwenta szkoły
15828
post-template-default,single,single-post,postid-15828,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Obrona doktoratu pana Artura Mazurowskiego – absolwenta szkoły

Obrona doktoratu pana Artura Mazurowskiego – absolwenta szkoły

Losy absolwentów naszej szkoły kształtują się bardzo różnie. 18 maja 2018 roku miałam przyjemność uczestniczyć w obronie doktoratu jednego z moich wychowanków, pana Artura Mazurowskiego. Pan Artur jest absolwentem Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Ponadgimnazjlanych w Skórczu, które ukończył w 2006 roku.

Tematem obrony pracy doktorskiej była : „ Analiza wpływu polimorfizmu wybranych genów w odniesieniu do cech reprodukcyjnych loch ras polska biała zwisłoucha i wielka biała polska” . Obrona miała miejsce na Wydziale Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Techniczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Promotorem pracy był pan prof. dr hab. Sławomir Mroczkowski, a recenzentami dr hab. Wanda Milewska i dr hab. Arkadiusz Terman.

W imieniu Dyrekcji, Rady Pedagogicznej i pracowników naszej szkoły serdecznie gratuluję panu Arturowi Mazurowskiemu takiego osiągnięcia i życzę dalszych sukcesów naukowych i powodzenia w życiu osobistym.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content