Goście ze Szczecinka – wymiana międzyszkolna
15826
post-template-default,single,single-post,postid-15826,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Goście ze Szczecinka – wymiana międzyszkolna

Goście ze Szczecinka – wymiana międzyszkolna

14 maja sześciu uczniów z Zespołu Szkół nr 2 im. Księcia Warcisława IV w Szczecinku, po opieką pani Joanny Donorowicz przyjechało do naszej szkoły. Przez najblizszy tydzień uczniowie klasy II logistycznej będą uczestniczyli w zajęciach razem z naszymi uczniami. Nie zabraknie też czasu na wycieczki przedmiotowe oraz zwiedzenie Gniewa i Gdańska. Młodzi logistycy ze Szczecinka rozpoczęli swój pobyt na Kociewiu od ogniska integracyjnego w Leśniczówce Czarne. Dziękujemy gospodarzom leśniczówki  za miłą gościnę, a uczniom życzymy dobrego pobytu.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content