Uczniowie I TL w DOVISTA Polska
15824
post-template-default,single,single-post,postid-15824,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Uczniowie I TL w DOVISTA Polska

Uczniowie I TL w DOVISTA Polska

W dniu 23 kwietnia uczniowie I klasy Technikum Logistycznego odbyli wizytę studyjną w firmie DOVISTA Polska Sp zo.o. Przedstawiciele działów logistyki, produkcji i magazynowania wyczerpująco opowiedzieli o swojej pracy oraz o historii tej prężnie się rozwijającej Wioski okiennej znajdującej się w Wędkowy koło Swarożyna. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia poszczególnych fabryk na terenie całego kompleksu. Na zakończenie organizatorzy spotkania bardzo miło nas zaskoczyli przeprowadzając krótki konkurs dla uczniów z wiedzy o firmie jaką mieli możliwość zdobyć podczas całego spotkania. W trakcie tej miłej zabawy zostali wyłonieni zwycięzcy, a wszyscy pozostali uczestnicy również otrzymali drobne upominki. Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które nam towarzyszyły w trakcie wędrówki po firmie, a szczególne podziękowania należą się pani Karolinie Garbiec, która zorganizowała w całości nasze spotkanie i cały czas miała nas pod swoją opieką.

 Grażyna Mechlińska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content