Spotkanie w firmie „SKAT”
15825
post-template-default,single,single-post,postid-15825,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie w firmie „SKAT”

Spotkanie w firmie „SKAT”

Uczniowie II klasy Technikum Logistycznego 24 kwietnia uczestniczyli w prezentacji dotyczącej funkcjonowania i działalności przedsiębiorstwa transportowo-spedycyjnego Skat Transport Sp. z o.o. w oddziale w Gdańsku działającą na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – Podstrefa GdańskDowiedzieli się jak firma rozwijała się od początku swojej działalności czyli od 1991 roku oraz o tym, że swój sukces zawdzięcza jednej idei: Always on time. Dzisiaj jest czołowym operatorem na rynku transportowo-logistycznym, a swoje oddziały posiada zarówno w kraju jak i zagranicą. Na spotkaniu poruszono także bardzo ważną kwestię dotyczącą problemów z jakimi borykają się aktualnie firmy transportowe oraz sposobach eliminowania ich do minimum.

Następnie uczniowie mieli możliwość obejrzenia firmy od środka i przyjrzeniu się jak wygląda codzienna praca spedytorów oraz uzyskali informacje jakich pracowników firma „Skat” poszukuje oraz jakie umiejętności są potrzebne do wykonywania pracy na danym stanowisku.

Bardzo dziękujemy przedstawicielom firmy za zaproszenie, a przedstawicielom Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej za organizację wizyty.

                                                                         Grażyna Mechlińska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content