IX już Turniej Przedsiębiorczości Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego.
15821
post-template-default,single,single-post,postid-15821,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

IX już Turniej Przedsiębiorczości Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego.

IX już Turniej Przedsiębiorczości Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Starogardzkiego.

Dnia 25 kwietnia w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbył się IX już Turniej Przedsiębiorczości szkół ponadgimnazjalnych powiatu starogardzkiego. Łącznie uczestniczyło 19 osób z 6  szkół ponadgimnazjalnych. 

Konkurs ten jest wzorowany na anglosaskiej idei edukacji, jednak coroczne konkurencje są dziełem nauczycieli OPP. I właśnie w duchu kreatywności, pracy zespołowej i komunikacji, swoich sił próbują uczestnicy turnieju . Ponadto młodzież  ma okazję sprawdzić swoje umiejętności logicznego myślenia i sztukę umiejętnego i szybkiego szukania informacji w internecie. 

Taka forma konkursu i edukacji jest zarazem doskonałą alternatywą do formalnego systemu nauczania. Z naszej szkoły wzięło w nim udział troje uczniów w klasy I TL: Maciej Lewicki ( I miejsce ), Mateusz Richter ( II miejsce ), Wiktoria Szwarc ( III miejsce ). Grupy w których pracowali nasi uczniowie były najlepsze. Gratulujemy.

Joanna Parol

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content