Spotkanie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka”
15820
post-template-default,single,single-post,postid-15820,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Spotkanie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka”

Spotkanie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka”

25 kwietnia w szkolnym internacie odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną działalność Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi „Kropelka”. Na spotkaniu część krwiodawców otrzymała koszulki z imionami i grupą krwi. Nie zabrakło też podziękowania dla kończących szkołę maturzystów.

Edyta Staniszewska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content