Wykład TransEdu
15818
post-template-default,single,single-post,postid-15818,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Wykład TransEdu

Wykład TransEdu

W czwartek 19 kwietnia w naszej szkole odbył się wykład otwarty na temat „Zawód logistyka w dobie automatyzacji”, który poprowadziła przedstawicielka firmy Logitrans z Wrocławia pani Lucyna Szierok. Dodatkowo odbyły się warsztaty na temat działania giełdy transportowej. Uczniowie dzięki aplikacji TransEdu mieli możliwość wcielić się w rolę przewoźnika drogowego i wykorzystując flotę pojazdów zawierać transakcje biznesowe ze zleceniodawcami.

Dla urozmaicenia spotkania odbył się krótki konkurs w którym uczniowie rywalizowali ze sobą o jak najwyższy zysk dla swojej firmy transportowej. Zwycięzcą został Rafał Kotlewski z klasy III TL, a trzy kolejne miejsca przypadły Danielowi Grzonka z IV TL, Maciejowi Babinek z III TL i Rafałowi Talaśka z III TL. Brawo dla chłopaków!

Dziękujemy pani Lucynie za przekazanie cennych informacji oraz za nagrody przygotowane przez firmę dla uczniów.

                                                                       Grażyna Mechlińska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content