Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczeńswo na drodze”
15813
post-template-default,single,single-post,postid-15813,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczeńswo na drodze”

Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczeńswo na drodze”

Nasi uczniowie z klasy II Technikum Logistycznego Kacper Lange, Sara Mąkosa, Marcela Manikowska, Karol Pawella, Karol Jarocki i Filip Nowak nagrali film „Bezpieczeństwo na drodze”, który zajął III miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”, którą od kilku lat prowadzą firmy Volvo Trucks, Renault Trucks, Ergo Hestia, Wielton i Michelin. Film porusza problem bezpieczeństwa na drodze pojawiający się poza terenami zabudowanymi, czyli bardzo bliski kierowcom pojazdów ciężarowych, a konkretnie zagrożenia płynące z braku kamizelek lub innych elementów odblaskowych noszonych przez pieszych. Uczniowie w ramach nagrody odbędą tygodniowy staż w wybranym autoryzowanym serwisie Volvo Trucks lub Renault Trucks. Serdecznie gratulujemy.

                                                                       Grażyna Mechlińska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content