Logistycy w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A.
15811
post-template-default,single,single-post,postid-15811,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Logistycy w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A.

Logistycy w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A.

Dnia 14 marca 2018 roku klasa II Technikum logistycznego w ramach wizyty studyjnej
w ramach projektu
„Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych” miała okazję obejrzeć jak rzeczywiście wygląda praca w magazynie wysokiego składowania
w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A. Magazyn Polpharmy jest wyposażony w najnowocześniejszy park
maszynowy – wózki widłowe, wózki widłowe systemowe, owijarki, przenośniki wałkowe, systemy gęstego składowania. Uczniowie przyglądali się jak wygląda praca operatorów pracujących w strefie kompletacji i załadunku. Zobaczyli też jak funkcjonują terminale ręczne służące do przyjmowania i wydawania towarów oraz jak przebiega załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych. W tym bardzo nowoczesnych magazynie są również wydzielone specjalne komory oraz chłodnie, a standardy BHP przestrzegane są na najwyższym poziomie. Zwiedzania tak doskonale funkcjonującego magazynu zrobiło na nas duże wrażenie.

Na zakończenie naszej wizyty kierownik magazynu poinformował uczniów o możliwości odbycia praktyk zawodowych oraz zaprosił nas na kwietniowe dni otwarte. Bardzo dziękujemy.

 Grażyna Mechlińska

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content