Finał konkursu logistycznego na WSAiB w Gdyni
15812
post-template-default,single,single-post,postid-15812,single-format-standard,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1400,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

Finał konkursu logistycznego na WSAiB w Gdyni

Finał konkursu logistycznego na WSAiB w Gdyni

22 marca 2018  r. odbył się finał VI edycji Konkursu Logistycznego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. O główną nagrodę, którą był indeks na dowolne studia na uczelni walczyło 250 uczniów z 17 szkół z województw: pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodnio-pomorskiego, dolnośląskiego i świętokrzyskiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i w oczekiwaniu na wyniki konkursu mieli przyjemność wysłuchać prelekcji prof. zw. dr hab. inż. Krzysztofa Ficonia na temat łańcuchów dostaw.

Do ścisłego finału konkursu zakwalifikowało się 5 uczniów, w tym uczennica naszej szkoły z klasy III TL Katarzyna Dunst. Serdecznie gratulujemy Kasi doskonałej znajomości zagadnień logistycznych.

                                                                       Mateusz Mechliński

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Skip to content